האירוע השנתי שעורכת חברת Ajimeh לקהילת האג’ייל בישראל חוזר לאווניו שבקריית התעופה ויתמקד השנה בדפוסים מקדמים ומעכבים בהטמעות אג׳יליות. המשתתפים ייהנו מהרצאות, סדנאות, חדר בריחה ועוד מגוון פעילויות. 5 מקוראי גיקטיים יקבלו כרטיס חינם

מקור: יח”צ

ארגונים רבים שואפים להיות אג’יליים, אך נתקלים בקשיים בהטמעת השיטה בתרבות הארגונית. הבולטים שבהם הם פחד מכישלון, המעכב חדשנות ויצירתיות; הרצון בוודאות, שמייצר בזבוז על ידי הערכות מדויקות ותכנון לפרטי פרטים; והפחד לאבד שליטה, הגורר צורך במיקרומנג’מנט, ריכוזיות וחוסר פיתוח עצמאות הצוות. החדשות הטובות הן שכל ארגון שיעניק התייחסות מעמיקה לדפוסים אלו, יעלה את המודעות לגביהן ויצור דפוסים מקדמים, יצליח להוביל לשינוי ולהפוך לאג’ילי. איך עושים זאת?

ביום ראשון, 27 בינואר, תקיים חברת Ajimeh את הכנס השנתי והמתקדם של קהילת האג’ייל בישראל, שיתמקד השנה בנושא דפוסים מקדמים ומעכבים בהטמעות אג׳יליות – Patterns and anti patterns in Agile implementations – ויביא גישה רעננה, יצירתית ומקורית להטמעת השיטה.

מדובר בכנס חוצה-ארגון שמיועד למומחים טכנולוגיים, מפתחים, בודקים, מנהלי מוצר, מובילי שינוי, מנהלים בכל הרמות, מנהלי משאבי אנוש, יועצים ארגוניים וכל מי שאג’ייל בנפשו.

הכנס ייערך באווניו שבקריית שדה התעופה, ויארח אנשים מובילים בתחום האג’ייל מהארץ ומחו”ל ברצף של הרצאות קצרות וממוקדות ברוח TED. בין המציגים: חיים שפירא בהרצאה ״אני חושב משמע אני טועה״; רואן ניימן (Rawn Nyman) מפינלנד בהרצאה על דפוסים בהטמעות גדולות (LeSS); גלית ישקרביץ טייץ, נשיאת ארגון ה-PMI – Project Management Institute, תסביר על כל מה שבין ניהול פרויקטים מסורתי לאג’ילי; ובכירים בתעשייה יציגו מקרי לקוח שהובילו ושינו תרבות ארגונית.

מקור: יח”צ

בנוסף, הכנס יציע מגוון סדנאות, אימונים, חידונים, מענה פרטי לאתגרים אג׳יליים במסווה של בית חולים (אג׳ייל קליניק), מיקרו-סדנאות של 60-30 דקות בנושאי אג’ייל מיינדסט, מודעות ופרקטיקות אג’יליות יישומיות והשנה תוכלו גם לאתגר את עצמכם עם חדר בריחה אגי’ילי – Microfocus Magic Escape Box.

מי שאוהב להגיע לכנסים בגלל הקפה, הקרואסון והמינגלינג יוכל להישאר בפואייה וליהנות משלל פעילויות, כמו להביע דעה על מגוון נושאים בעזרת לוחות מאוירים ואינטראקטיביים או לשוחח ולהכיר קולגות בשולחנות עגולים כגון שולחן למובילי שינוי, ל-Scrum Masters ול-Product Owners. הכנס ייחתם בפאנל וב-Happy Hour ליצירת נטוורקינג ושיחות קלילות, עם תפאורת פאבים הולמת.

רוצים כרטיס חינם?

5 מקוראי גיקטיים יקבלו מאיתנו כרטיס כניסה ללא עלות לכנס. כל שעליכם לעשות הוא לכתוב במערכת התגובות באתר אילו טעויות נפוצות בהטמעה אג׳ילית ומה הגורם להם. התגובות היצירתיות, המקוריות והמעניינות ביותר שייבחרו על ידי מערכת גיקטיים יזכו את כותביהן בכרטיס לכנס. את התשובות יש לכתוב עד יום חמישי, 10 בינואר, בשעה 12:00 (שימו לב: תגובות פייסבוק לא תיבדקנה). 40 המגיבים הראשונים יוכלו לרכוש כרטיס במחיר של מכירה מוקדמת.

הפעילות הסתיימה, הזוכים קיבלו הודעות רשמיות.

להרשמה ופרטים נוספים